+48 666 733 660 +48 666 733 790 biuro@fotowolta.pl Wrzosowa 127 / 3, 25-211 Kielce

O FIRMIE

Fotowolta - informacje o naszej firmie

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań do efektywnego pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych, głównie opartych na energii słonecznej. Początkowo działaliśmy jako podwykonawcy autoryzowanych instalatorów w tej dziedzinie na terenie całej Polski.
W 2015 r. w odpowiedzi na rozwijający się rynek odnawialnych źródeł energii samodzielnie zaczęliśmy działać w tej branży. W pierwszych latach działalności nasza firma skupiała się na kompleksowych realizacjach instalacji paneli fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych oraz pomop ciepła systematycznie wprowadzając nowe produkty i rozwiązania.

W zakresie instalacji wykorzystujących energię słoneczną proponujemy kompleksową realizację inwestycji, zaczynając od wyceny i wykonania prac projektowych, przez dobór odpowiednich komponentów, pomoc w uzupełnieniu niezbędnych dokumentów, po prace montażowe i obsługę serwisowo-gwarancyjną.

Ideą naszej firmy jest dostarczanie przyjaznych dla środowiska nowoczesnych rozwiązań energetycznych wpływających na zmniejszenia kosztów zużycia energii.Zapytaj o cenę