+48 666 733 660 +48 666 733 790 biuro@fotowolta.pl Wrzosowa 127 / 3, 25-211 Kielce

Panele fotowoltaiczne

Oszczędzaj chroniąc środowisko dzięki panelom fotowoltaicznym

Panele fotowoltaiczne zwane modułami lub panelami słonecznymi są głównym elementem instalacji fotowoltaicznej, w których zachodzi przemiana energii promieniowania słonecznego na energię elektryczną. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych i efektywnych ogniw fotowoltaicznym, stanowią stosunkowo tani sposób pozyskiwania prądu stałego, który w dobie rosnących cen energii i trendów proekologicznych zyskuje ogromną popularność.
Moduły fotowoltaiczne montuje się na dachach płaskich i spadzistych, bezpośrednio na ziemi a nawet na elewacjach budynków usytuowanych połacią na południe lub wschód-zachód. Ilość instalowanych paneli uzależniona jest od mocy instalacji dla przewidzianej inwestycji. Niezależenie od wielkości instalacji fotowoltaicznej nasza firma przygotuje koncepcję, zaprojektuje oraz dostarczy i zamontuje kompletny system fotowoltaiczny, a także pomoże w optymalizacji i relizacji inwestycji.

Rodzaje oferowanych przez nas paneli fotowoltaicznych

W naszej ofercie dostępne są panele fotowoltaiczne mononokrystaliczne oraz polikrystaliczne.

Panele monokrystaliczne wykonane są z kryształów krzemu, który ma strukturę uporządkowaną co w procesie technologicznym wpływa na wyższą cenę produktu.

Panele polikrystaliczne również zbudowane są z kryształu krzemu, lecz mają częściowo uporządkowaną strukturę, która jest znacznie łatwiejsza i tańsza do uzyskania.

Ze względu na koszty inwestycji najczęściej wybieranym typem do gospodarstw domowych są moduły polikrystaliczne.

Rekomendowane przez nas moduły fotowoltaiczne

EXE SOLAR X-LINE Polikrystaliczny 285W

JinKO JKM270PP-60 Polikrystaliczny 270W

TALESUN TP660P-280 Polikrystaliczny 280W

LG LG390N2T-A5 Monokrystaliczny 390W

LONGi LR6-60PE 310M Monokrystaliczny 310W

BOVIET BVM6610M-300 Monokrystaliczny 300W

Zapytaj o cenę